konsultuojame Ir įvygdome užsakymus

Mes siūlome Jums tvarius sprendimus jūsų namams. Nauja ir inovatyvią įranga galime apšildyti gyvenamuosius namus, komercinius statinius, ūkio pastatus, atlikti senų medinių namų bei atlikti sodybų renovaciją.

Tvarus

Kanapių mūras yra pagamintas iš atsinaujinančių išteklių, kurie augimo metu sugeria anglies dioksidą, todėl tai yra ekologiškas pasirinkimas namų statybai.

Energiją taupantis

Natūralios kanapių mūro izoliacinės savybės gali padėti reguliuoti patalpų temperatūrą, sumažinti šildymo ir vėsinimo poreikį, bei sumažinti energijos sąnaudas.

Sveika gyvenamoji aplinka

Kanapių kompozitas yra pralaidus orui, todėl drėgmės perteklius lengvai pasišalina ir ženkliai sumažėja pelėsių atsiradimo riziką. Tai pagerina patalpų oro kokybę, bei prisideda prie sveikesnės gyvenamosios aplinkos.

Patvarus

Kanapių mūras yra tvirtas ir atsparus ugniai, kenkėjams ir oro sąlygoms, todėl tai ilgaamžė ir mažai priežiūros reikalaujanti statybinė medžiaga.

Kodėl rinktis mus

Mes siūlome tvarius sprendimus jūsų namams. Nauja ir inovatyvią įranga galime: apšildyti gyvenamuosius namus, komercinius statinius, ūkio pastatus, atlikti senų medinių namų bei sodybų renovaciją. Įrangos su kuria dirbame privalumai:

Dirbame su nauja Prancūziška įranga kuri leidžia kanapių kompozitą išpurkšti ir suformuoti sieną. Skirtingai nei krečiant kanapių mišinį rankomis į klojinius purškiamas kompozitas užpildo visus sunkiausiai prieinamus plyšius nepalikdamas šalčio tiltų. 

Produktyvumas - reikalauja mažiau žmonių atliekant tą patį darbą, tad taupo laiką ir pinigus. Dirbant su purškimo įranga lengviau išlaikyti kompozito mišinio vienodumą, bei sienos struktūrą. Purškiant kompozitą sienos nesusmunka ir išdžiūvus nepalieka tarpų tarp medinių konstrukcijos dalių. Vietoje klojinių naudojame džiūto drobę, tai eliminuoja klojinių poreikį taip sumažinant sąmatą už atliktus darbus.

* tarp visų išvardintų pliusų yra vienas minusas jeigu darbai nesuplanuoti tinkamai nuo pat pradžių. Pūtimo metu apie 10% kompozito gali nubyrėti ant žemės. Tačiau jeigu viską tinkamai suplanuoti, jį galima sunaudoti perdangoje.

 Kanapių bio kompozitas kaip moderni ir inovacinė medžiaga 

KANAPIŲ MŪRO PRIVALUMAI

PILNA SIENŲ SISTEMA

Kanapių kompozitas aplink medinį karkasą sudaro vientisą sieną, todėl nereikia naudoti papildomų medžiagų sluoksnių kaip tradicinėje sienų sistemoje, pavyzdžiui: sienos izoliacija, gipso plokštės, dažai…

PUIKI MEDŽIAGA, DRĖGMEI KONTROLIUOTI BEI, GRAUŽIKUS IR KENKĖJUS ATBAIDYTI

Natūralus kalkių rišiklis veikia kaip graužikų ir kitų kenkėjų atbaidymo priemonė bei nepalanki terpė pelėsiui.

GARSO IZOLIACINĖS SAVYBĖS

Dėl kanapės spaliuose esančių mikro porų, sienoje esantys spaliai puikiai sulaiko ir izoliuoją gasžrsą.

TURINTIS AKUMULIACINES IR IZOLIACINES SAVYBES

Kanapių kompozitui sustingus jis įgauna puikias šilumos akumuliacines ir izoliacines savybes. Tai reiškia, jog toks mūras gali kaupti šilumą pačios medžiagos struktūroje kaip milžiniškas akumuliacinis šildytuvas. Tuo skiriasi nuo lengvų izoliuojančių medžiagų, kurios tik sulaiko šilumą medžiagos viduje esančiame ore.

LABAI ATSPARUS UGNIAI

Australijoje parduodami sertifikuoti kanapių spalių ir kalkių kompozitai buvo įvertinti kaip BAL-FZ – aukščiausias įmanomas įvertinimas.* BAL FZ reikšmė: Krūmų gaisro plitimo lygio liepsnos zona (Bushfire Attack Level Flame Zone) yra pats ekstremaliausias įvertinimas, kuris gali būti taikomas pastatų projektavimui ir statybai.

NEREIKIA DAŽŲ

Kanapių ir kalkių mūrą nereikia dažyti. Dažai – vienas didžiausių lakiųjų organinių junginių (kaip formaldehidų) taršos namuose.

ANGLIES DVIDEGINIO ABSORBCIJA

Kanapių betonas sugeria anglį iš atmosferos per visą pastato gyvavimo laiką. Dėl greito augimo jos yra vienas iš efektyviausių turimų anglies dioksido konversijos į biomasę įrankių. Keturis kartus efektyvesnis nei agrarinė miškininkystė.

TVARESNIS ŪKININKAVIMAS IR GALUTINIS PRODUKTAS

Kanapėms auginti reikia minimalaus drėkinimo ir trąšų, bei chemikalų ar pesticidų. Kadangi auga lokaliai sutrumpėja tiekimo grandinės.

Tvarumas


Kanapių bio kompozitas pastaraisiais metais sulaukia vis daugiau dėmesio kaip didelio našumo, tvari ir šiuolaikiška statybinė medžiaga. Statybos iš kanapių privalumų yra tiek daug ir įvairių, jog sunku visus trumpai aprašyti. Jos svarbą ilgalaikei Lietuvos ekologijai taip pat sunku pervertinti, todėl verta atidžiai pažvelgti į auginimo ir gamybos procesus dar prieš patenkant į statybos aikštelę. Tai yra vienas iš tų augalų, kuris yra atsinaujinančios žemdirbystės revoliucijos dalis. Pramoninės kanapės auginamos įvairiems komerciniams tikslams: maistui, maisto papildams, popieriui, tekstilei, virvėms, gyvūnų pakratams, biologiškai skaidiems plastikams, biokurui, sorbentams, impregnantams, bei statybai. Kanapės greitai auga, o paprastas jų perdirbimas reikalauja mažesnių energijos sąnaudų. Dėl greito augimo jos yra vienas iš efektyviausių turimų anglies dioksido konversijos į biomasę įrankių. Keturis kartus efektyvesnės nei agrarinė miškininkystė. Maišydami su kalkėmis ir naudodami kaip statybinę medžiagą, anglies dioksidą “užrakiname” sienoje. Anglies dioksido mažinimas yra svarbi verslo ir ūkininkavimo dalis siekiant atliepti mūsų tarptautinius bei moralinius įsipareigojimus mažinti išmetamų teršalų kiekį. Remiantis Europos tyrimais kanapėje sukauptas anglies dvideginio kiekis yra didesnis nei jo apdirbimo metu susidarančios emisijos, ir jis toliau kaupiasi sienoje pastato eksploatavimo metu. Energijos vartojimo efektyvumo didinimas pastatų sektoriuje yra vienas pagrindinių faktorių siekiant iki 2050 m. anglies dioksido neutralumo – tai tikslas, nustatytas Europos žaliajame kurse. Kanapės gali atlikti svarbų vaidmenį siekiant šio tikslo.

Kanapių spalių ir kalkių mūras


Kanapių bio-kompozito mūras yra pasyviojo šiluminio efektyvumo dalis. Kanapių mūras yra: termiškai efektyvus, absorbuoja šilumą sklindančią per sienas ir užtikrina gerą izoliacijos lygį. Jis taip pat yra kvėpuojantis, reguliuojantis vidinę drėgmę taip išvengiant pasėlio atsiradimo galimybės. Taip pat turi antibakterinių savybių, gerai izoliuojantis garsą, nedegus bei apsaugantis nuo graužikų ar kitų kenkėjų kurie gali pakenkti namo konstrukcijai. Dėl išskirtinių pastato charakteristikų kanapių bio kompozitas neabejotinai yra daugelio tipų pastatų projektų varžovas. Kompozitas puikiai pagerina pastato eksploatacines savybes ir gyvenimą jame.

Sveikas pastatas reiškia sveikus gyventojus


Daugelio metų moksliniai tyrimai patvirtino, kad mūsų namų oro taršos lygis dažnai yra didesnis nei lauko oro. Tai kelia didelį susirūpinimą, kai net 90 % savo laiko praleidžiame patalpų aplinkoje, kurios daugiausia priklauso nuo mechaninių vėdinimo priemonių. Mažiems vaikams bei pagyvenusiems žmonėms ir tiems, kurių sveikata silpnesnė, patalpų aplinka kelia didelių sveikatos problemų. Kadangi naujos statybos namai orientuoti į orui nelaidžias medžiagas, būsto viduje uždaromos mūsų organizmui taršios medžiagos bei drėgmė. Taip sukuriama kenksminga žmogui gyvenamoji aplinka dėl kurios sergama. Šiuolaikiniai namai negali kvėpuoti. Kai kurie dabartiniai pasyvūs namai taip pat turi problemų dėl patalpų oro kokybės. Iškyla tokios problemos kaip netinkamas drėgmės lygis, patalpų oro tarša ir aukštas CO2 bei temperatūros lygis. Nepaslaptis, jog pelėsių poveikis sukelia lėtinius kvėpavimo sutrikimus, alergines reakcijas, kraujavimą iš nosies, galvos skausmą, nuovargį ir elgesio sutrikimus. Natūralus kanapių mūras, gali padėti išspręsti oro kokybės problemas. Kanapinis bio kompozitas yra difuzinis, o tai reiškia, kad jis turi natūralią ir dinamišką savybę kontroliuoti vidaus drėgmės lygį, sugeria drėgmę, kai drėgmės lygis pakyla, ir jį atiduoda, kai lygis sumažėja. Taip išvengiama drėgmės kaupimosi ant vidinių paviršių ir sumažina toksiškų pelėsių augimo galimybę. Kartu su kalkių arba molio tinko apdaila vidaus paviršiams kanapių mūras yra pasyvi priemonė santykinei oro drėgmei reguliuoti, sumažinant priklausomybę nuo mechaninio šildymo, vėsinimo ir vėdinimo.

Ką kalba mūsų klientai

Ir labiausiai laiko ir jėgų sutaupęs dalykas – Kanapiniai sprendimai. Įmonė, kuri savo inovatyvia įranga, išpurškė mums namuką per 12val !!! (8 val pirmą dieną ir 4 val antrą dieną). Vieną dieną atrodo dar tik karkasas, o kitą dieną, jau visas namas. Kadangi norėjom tvaraus, ekologiško namo, pasirinkom hempcretą, žinojom, kad su šia medžiaga žmonės rankomis drebia namą. Tokiu keliu ir mes būtume ėję, jei ne ši naujovė. Sutaupėm kokius pora mėnesių. O tai yra laaabai daug. Apuokiukas nors dar ir ne baigtas, bet jau modelis Kanapinių namų reklamoje. Pasižiūrėkite ir susipažinkite su šia technologija:) Su mielu noru pasidalinsime žiniomis, nukreipsime kur gauti daugiau informacijos, besidomintiems šia statybine medžiaga.

Juk sharing is caring💚 Kad visi gyventų tvariau.

Jorūnė Grigaliūnienė

Esu patenkintas, komandos darbu, greitai, paprastai ir "švariai" atliktas darbas.

Martynas Moška

Ieškojau kuo pakeisti pelių sugraužtas šiltinimo medžiagas sodybos sienose. Galvojau apie kanapių betoną dėl jo sudėtyje naudojamų kalkių, kurios atbaido graužikus, tačiau žinojau, kad dirbant rankomis gali užtrukti labai ilgai. Kai sužinojau,

kad dviejų savaičių darbą galima atlikti per dvi dienas dvejonių neliko

Antanas Valčiukas

Kur mus rasti

Užpildykite žemiau esančią formą, nurodydami savo vardą, el. pašto adresą ir pranešimą, ir mes susisieksime su jumis kuo greičiau. Taip pat galite rašyti nurodytu el.paštu ar skambinti telefonu. Dėkojame už susidomėjimą.

Adresas

Laluičių g. 8, Suginčiai, LT-33334 Molėtų r.

Telefonas

+370 614 31324

Pasiruoše?

Susisiekite Su Mumis Dabar.
Vardas Pavardė*
El.paštas*
Žinutė
0 of 800